ორდღიან ფორუმზე განხილული იქნება სექტორისთვის ისეთი მნიშვნელოვანი საკითხები, როგორებიცაა: შუა კორიდორის სტრატეგიული მნიშვნელობა, ზანგეზურის მარშრუტის განვითარება, სექტორის გამოწვევები, ინვესტიციების მოზიდვის შესაძლებლობები და ციფრული ლოგისტიკის განვითარების დინამიკა.ლოგისტიკის სექტორი საქართველოს ეკონომიკის ერთ-ერთი სტრატეგიული მიმართულებაა. გეოგრაფიული მდებარეობა ქვეყანას ევროპასა და აზიას შორის მნიშვნელოვან დამაკავშირებელ რგოლად აქცევს, რაც ზრდის სატრანზიტო პოტენციალს და პირდაპირ აისახება ეკონომიკურ აქტივობაზე. სექტორის წილი მშპ-ში 6%-ს აღემატება და ბოლო წლებში სტაბილური ზრდით გამოირჩევა.“თიბისისთვის ლოგისტიკა მნიშვნელოვან სტრატეგიულ მიმართულებას წარმოადგენს - სექტორი აერთიანებს ბიზნესებს, რომლებიც მუშაობენ ექსპორტზე, უზრუნველყოფენ იმპორტს და აძლიერებენ საქართველოს როლს რეგიონულ ვაჭრობაში. მსგავსი ღონისძიებების მხარდაჭერით, ვქმნით პლატფორმას დიალოგისთვის, გამოცდილების გაზიარებისა და ახალი პარტნიორობებისთვის, რაც სექტორის მდგრად და გრძელვადიან განვითარებას უწყობს ხელს. როგორც ფინანსური პარტნიორი, აქტიურად ვუჭერთ მხარს ჩვენს კლიენტებს ინფრასტრუქტურულ პროექტებში, ბიზნესის გაფართოებასა და თანამედროვე ტექნოლოგიების დანერგვაში. შედეგად, თიბისის პორტფელი ლოგისტიკის სექტორში ბოლო 3 წელში 74%-ით გაიზარდა და 436 მილიონ ლარს შეადგენს”, - გიორგი დარჩიაშვილი, თიბისის მსხვილი და საშუალო კორპორატიული კლიენტების მომსახურების დეპარტამენტის დირექტორი.„ბოლო წლებში ლოგისტიკის სექტორი საქართველოში სტაბილურად ვითარდება და ქვეყნისთვის სულ უფრო მეტ სტრატეგიულ მნიშვნელობას იძენს. სწორედ ეს გახდა ჩვენი მთავარი მოტივაცია, როდესაც გასულ წელს პირველი გამოფენა და ფორუმი დავაფუძნეთ, რომელმაც დიდი წარმატებით ჩაიარა. წლევანდელი ღონისძიება კი კიდევ უფრო მასშტაბური და მრავალფეროვანი იქნება.დღეს ეს უკვე ყოველწლიური, დარგის ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი პლატფორმაა, სადაც ადგილობრივი და საერთაშორისო კომპანიები, ინვესტორები და სფეროს პროფესიონალები იკრიბებიან, აზიარებენ გამოცდილებას და ერთობლივად უწყობენ ხელს ლოგისტიკის სექტორის განვითარებას როგორც საქართველოში, ისე მთელ რეგიონში“, – რესან ქიქავა, “ექსპო ჯორჯია“ დირექტორი.კონფერენციაზე დასასწრებად გთხოვთ გაიაროთ წინასწარი რეგისტრაცია.
1771315575
ProConnect პროკრედიტ ჯგუფის ინოვაციური ციფრული ბიზნეს ჰაბია, რომელიც კომპანიებს საერთაშორისო პარტნიორების, ახალი ბაზრებისა და ბიზნეს კავშირების მოძიებაში ეხმარება.ვებინარის ფარგლებში ბიზნესებს საშუალება ექნებათ მიიღონ დეტალური ინფორმაცია პლატფორმის უპირატესობებზე, გაეცნონ როგორ მუშაობს ProConnect პრაქტიკაში და როგორ შეიძლება მისი გამოყენება ბიზნესის ზრდისთვის.B2B პლატფორმა სულ რამდენიმე თვეა ოპერირებს და უკვე 3 000-ზე მეტ კომპანიას აერთიანებს პროკრედიტ ჯგუფის 12 ქვეყნიდან, ხოლო რეგისტრირებული ბიზნესების რაოდენობა ყოველდღიურად იზრდება.ვებინარზე დასასწრებად საჭიროა წინასწარი რეგისტრაცია ბმულზე.
1771314843
Moby-ს კარიერა 30 წელზე მეტს ითვლის, მისი ალბომების გაყიდვებმა კი მსოფლიო მასშტაბით 20 მილიონს გადააჭარბა. 1991 წელს გამოსული სადებიუტო სინგლი “Go” ჟურნალმა Rolling Stone ყველა დროის საუკეთესო ჩანაწერებს შორის დაასახელა. ეს მისი მუსიკალური მემკვიდრეობის მხოლოდ ერთი ნაწილია.30 ივლისს მსმენელს ელოდება დაუვიწყარი საღამო, სადაც შესრულდება არტისტის საკულტო ნამუშევრები: Porcelain, Extreme Ways, Go, Lift Me Up და სხვა.კომპანია Flitz Collective 2025 წლიდან ოპერირებს ქართულ მუსიკალურ ინდუსტრიაში და მათთვის ეს რიგით მეხუთე მასშტაბური ღონისძიებაა.სტუდიო ლიბერთი, ლიბერთის პრემიალური ბანკინგის ახალი მიმართულებაა.სტუდიო ლიბერთის წევრებს Moby-ს კონცერტზე დასასწრები ბილეთების შეძენა სტუდიო ლიბერთის Visa Platinum ან Mastercard World Elite ბარათით გადახდისას 20%-იანი ფასდაკლებით შეეძლებათ. VIP ზონის ბილეთების შეძენისას მოქმედებს ექსკლუზიური პირობა - 25%-იანი ფასდაკლება და პრიორიტეტული მომსახურება tkt.ge-ზე, რიგის გარეშე. რაოდენობა შეზღუდულია. გახდი სტუდიო ლიბერთის წევრი მარტივად: https://shorturl.at/pSy6Cაღნიშნული ფასდაკლება ვრცელდება Liberty Wealth-ის პრემიუმ ბარათებზეც.📍 ლოკაცია: რუსთავის საერთაშორისო ავტოდრომი | კარის გახსნა: 18:00🎟️ tkt.ge-ზე ბილეთების გაყიდვა დაიწყება: 17 თებერვალს 14:00 საათზეასაკობრივი შეზღუდვა:12-18 წლამდე მოზარდებისთვის დასწრება ფასიანია და აუცილებელია ბილეთის მქონე სრულწლოვანი პირის თანხლება.18+ ვიზიტორებს ღონისძიებაზე დასწრება შეუძლიათ ბილეთისა და პირადობის დამადასტურებელი დოკუმენტის საფუძველზე.