Home » საზოგადოება » „ქართულმა ოცნებამ” ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებისთვის მერობის კანდიდატები დაასახელა

„ქართულმა ოცნებამ” ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებისთვის მერობის კანდიდატები დაასახელა

„ქართული ოცნების“ თავმჯდომარე ირაკლი კობახიძემ ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებისთვის „ქართული ოცნების“ მერობის კანდიდატები დაასახელა.

  • რუსთავი – ნინო ლაცაბიძე
  • გარდაბანი – დავით კარგარეთელი
  • მარნეული – კენან ომაროვი
  • ბოლნისი – დავით შერაზადიშვილი
  • დმანისი – კობა მურადაშვილი
  • წალკა – ილია საბაძე
  • თეთრიწყარო – გიორგი წიკლაური
  • თელავი – ლევან ანდრიაშვილი
  • ახმეტა – ალექსი ფიცხელაური
  • ყვარელი – გივი ზაუტაშვილი
  • ლაგოდეხი – ჯონდო მდივნიშვილი
  • გურჯაანი – ზურაბ უტიაშვილი
  • საგარეჯო – ავთანდილ გულიკაშვილი
  • სიღნაღი – მალხაზ ბეგიაშვილი
  • დედოფლისწყარო – ნიკოლოზ ჯანიაშვილი
  • გორი – ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი
  • კასპი – ვახტანგ მაისურაძე
  • ქარელი – ზაზა გულიაშვილი
  • ხაშური – თენგიზ ჩიტიაშვილი
  • ახალციხე – ირაკლი ლაზარაშვილი
  • ასპინძა – როსტომ მაგრაქველიძე
  • ბორჯომი – ოთარ არბოლიშვილი
  • ადიგენი – გოჩა ქიმაძე
  • ახალქალაქი – მელქონ მაკარიანი
  • ნინოწმინდა – ანივარდ მოსოიანი
  • მცხეთა – დიმიტრი ზურაბიშვილი
  • დუშეთი – მანანა ნარიმანიძე
  • თიანეთი – ლევან წიკლაური
  • ყაზბეგი – შალვა ელოშვილი
  • ქუთაისი – იოსებ ხახალეიშვილი
  • ბაღდათი – კახა ენუქიძე
  • ჭიათურა – გივი მოდებაძე
  • წყალტუბო – გენადი ბალანჩივაძე
  • საჩხერე – ლევან ივანაშვილი
  • სამტრედია – დავით ბახტაძე
  • თერჯოლა – ლაშა გოგიაშვილი
  • ტყიბული – დავით ჩერქეზიშვილი
  • ვანი – ალექსანდრე გოგორიშვილი
  • ხარაგაული – კობა ლურსმანაშვილი
  • ხონი – ლადო ჯურხაძე
  • ზესტაფონი – ვასილ გველესიანი
  • ამბროლაური – ლაშა ჭიჭინაძე
  • ონი – სერგო ხიდაშელი
  • ცაგერი – გიორგი ნემსაძე
  • ლენტეხი – გიორგი ონიანი
  • ზუგდიდი – მამუკა წოწერია
  • წალენჯიხა – გოგა გულორდავა
  • ჩხოროწყუ – დათო გოგუა
  • ხობი – დავით ბუკია
  • სენაკი – ვახტანგ გადელია
  • მარტვილი – თორნიკე ჯანაშია
  • ფოთი – ბექა ვაჭარაძე
  • აბაშა – გიგა გაბელაია
  • მესტია – კაპიტონ ჟორჟოლიანი
  • ოზურგეთი – ავთანდილ თალაკვაძე
  • ლანჩხუთი – ალექსანდრე სარიშვილი
  • ჩოხატაური – დავით შარაშენიძე
  • ბათუმი – არჩილ ჩიქოვანი
  • ქობულეთი – ლევან ზოიძე
  • ხელვაჩაური – ზაზა დიასამიძე
  • ქედა – როლანდ ბერიძე
  • შუახევი – ომარ ტაკიძე
  • ხულო – ვახტანგ ბერიძე
Share